logo integrisani odgovorUdruženje Roma Novi Bečej, u okviru programa „Integrisani odgovor na nasilje nad ženama i devojčicama u Vojvodini, Faza II”, koji sprovodi Pokrajinski Sekretarijat za socijalnu politiku,demograciju i ravnopravnost polova, izradilo je Metodologiju za vodjenje konferencije slučaja, koja je zvanično predstavljenja Vladi AP Vojvodine u Novom Sadu, dana 24.4.2019. godine.

Sadržaj Metodologije i važnost sprovodjenja Konferencija slučajeva u vodjenju komplikovanih slučajeva porodičnog i partnerskog nasilja, posebno slučajeva nasilja nad marginalizovanim i višestruko ranjivim kategorijama žena ili adolescentkinjama na lokalu predstavila je Danica Jovanović uz podršku stručnjakinja i saradnica Udruženja i Mreže SOS Vojvodina i aktivistkinja Udruženja.

metodologija timDanica Jovanović sa saradnicama